19

Leden

Moot Court Competition – Hledá se kouč!

Více informací najdete zde.

INFORMACE PRO KOUČE
Zveme studenty Právnické fakulty UK k účasti na soutěži Mezinárodní středoškolský moot court, a to v roli kouče.
Mezinárodní středoškolský moot court je soutěž týmů středoškoláků, kteří pod vedením kouče nejprve sepisují písemná podání, a poté se účastní také ústní části v jednací síni na Právnické fakultě UK. Koučové vítězů fakultního kola svůj tým doprovázejí na česko-slovenské finále v Olomouci.
Co tedy koučové přesně dělají? Koučové se s týmem pravidelně setkávají a pomáhají mu se sepsáním písemného podání stejně jako s přípravami na ústní část. Zároveň se koučové setkávají s ostatními kouči a organizátory soutěže, připravují se na setkání s týmem a sdílejí zkušenosti.
Koučem může být student právnické fakulty, který se chce zdokonalit v komunikaci a schopnosti vést tým lidí. Výhodou (ale ne podmínkou) je absolvování předmětu Právní praxe na středních školách I. nebo třeba některého z moot courtů. Přednost budou mít koučové, kteří mohou v rámci příprav za týmem alespoň cca 1× za měsíc přijet do Liberce, Dobříše nebo Roudnice nad Labem.
Koučové se mohou přihlašovat prostřednictvím e-mailu mcc@streetlaw.eu do pondělí 23.1.2017. Napište pár řádek o sobě a o své motivaci k účasti na soutěži. Do předmětu prosím uveďte “Kouč”.

Více informací včetně odkazu na letošní Street law http://www.streetlaw.eu/…ourt-soutez/. Se na e-mail mcc@streetlaw.eu.