17

Březen

Aktuální informace z kurzů pro učitele

Vzhledem k současné situaci a mimořádným vládním opatřením proti šíření koronaviru jsme nuceni zrušit jeden z plánovaných kurzů pro učitele, a to kurz “Ústava ČR a Listina základních práv a svobod” (a jeho dílčí krátké kurzy), který se měl konat 1. 4. 2020 na Právnické fakultě UK. Kurz v tuto chvíli odsouváme na neurčito a náhradní termín stanovíme až s ohledem na vývoj situace.

Jelikož nemáme dostatek informací k tomu, abychom mohli rozhodnout o dalších kurzech, necháváme je zatím naplánované na stanovené termíny a o dalším vývoji Vás budeme informovat. Pokud tedy máte zájem se těchto kurzů zúčastnit, můžete se přihlásit přes tento formulář. V případě, že by bylo nutné i tyto kurzy přesunout na jiné termíny, budeme Vás o tom včas informovat.

Abychom Vám alespoň nějak přispěli v tomto nelehkém čase, nabízíme Vám k využití všechny naše zpracované aktivity a celé hodiny, které jsou dostupné na našem webu v sekci “Materiály”. Na tomto odkazu naleznete také tipy na různé publikace a filmy, které můžete ve výuce použít.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že jste všichni v plném zdraví a že se s Vámi brzy setkáme na některé z našich akcí.