25

Březen

Zrušení kurzů pro učitele

Vzhledem k současné situaci a trvajícím mimořádným vládním opatřením proti šíření koronaviru jsme nuceni zrušit všechny v současnosti plánované kurzů pro učitele, a to kurz Základy práva (a jeho dílčí krátké kurzy), který se měl konat 7. 4. a 9. 4. 2020 na Právnické fakultě UK a dále kurz Právní didaktika (a jeho dílčí krátké kurzy), který se měl konat 16. 4. a 23. 4. 2020 na Právnické fakultě UK. Kurzy v tuto chvíli odsouváme na neurčito a náhradní termín stanovíme až s ohledem na vývoj situace. Všechny kurzy vypíšeme v nových termínech hned, jakmile bude možné je konat v prezenční formě na Právnické fakultě UK.

Kromě těchto špatných zpráv pro Vás máme i jednu velmi dobrou, ze které máme velkou radost – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy schválilo naši žádost o udělení akreditace a všechny naše kurzy jsou tímto opět akreditovány, a to až do roku 2023.

Připomínáme, že učitelům jsou volně k dispozici všechny naše zpracované aktivity a celé hodiny, které jsou dostupné v sekci Materiály . Tam naleznete také tipy na různé publikace a filmy, které můžete ve výuce použít.